Przejdź do głównej zawartości

NOWY KONKURS PISARSKI: VOYAGER-1

Wyczytałem dzisiaj, że Voyager-1 opuścił właśnie nasz system słoneczny i dryfuje obecnie przez absolutnie nieznaną nam przestrzeń. Jak dla mnie, jest to temat na znakomitą historię. Wobec tego... ponownie zapraszam do zabawy Wszystkich chętnych do pisania. Z pośród tekstów, które nadlecą, wybiorę najlepsze i zaproponuję ich autorkom/autorom współpracę przy magazynie "Coś na Progu". Dodatkowo, najlepszy tekst otrzyma nagrodę książkową. Zasady są następujące... Proszę o teksty z rozszerzeniem "doc", maksymalnie do 3 stron Times 12, odstępy między wierszami 1,5 (prace niespełniające wymogów, tym razem od razu idą do śmieci). Temat: Spróbujcie wyobrazić sobie daleką, lub niedaleką przyszłość, w której Voyager-1 niespodziewanie wraca na ziemię... Konwencja dowolna. Na teksty czekam do 4 października, do północy. Przesyłajcie je w postaci załącznika na mail: smigielautor@gmail.com. Osoby, które poprzednio pisały o Robinie, także mogą śmiało pisać... Do dzieła!

Komentarze

  1. Czas aż do października, czy to przejęzyczenie i wrzesień miał być?;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Czas się zgadza, ale rzeczywiście - poprawiłem już na 4 październik :-)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Zamów już dziś przedpremierowy ezemplarz powieści o Tequili ("Liczba Bestii")

Możesz zamówić powieść „Tequila” Liczba Bestii”, zanim książka trafi do szerokiej dystrybucji w księgarniach i salonikach.

Okładka: 270g/karton/błysk

Środek: 280 stron/Offset 80g

Wydanie wzbogacone o ilustracje.

Format: 210mm/150mm

CENA: 29 zł


Zamów już dziś przedpremierowy, papierowy egzemplarz z autografem i kolekcjonerską zakładką.
W celu zamówienia – wyślij email o tytule ZAMAWIAM oraz treści: „Tequila: Liczba Bestii” na adres: lukaszsmigiel.thpublishing@gmail.com  Odpowiemy i prześlemy szczegółowe informacje na temat wysyłki.  Albo szukaj książki na ALLEGRO:

http://allegro.pl/lukasz-smigiel-tequila-liczba-bestii-powiesc-i6674750134.html
Chcesz sprawdzić jakość? Pobierz ebook "Tequila: Liczba Bestii" ZA DARMO (epub/mobi/pdf) w wersji bez składu i ilustracji w portalu OpenBooks:https://openbooks.com/books/862-tequila-liczba-bestii

Polecam książki z księgarni Legimi: Brad Stone - "Sklep, w którym kupisz wszystko. Jeff Bezos i era Amazona"

Kolejna, polecana przeze mnie pozycja -. LEGIMI: Brad Stone - "Sklep, w którym kupisz wszystko". Historia wzlotów i upadków Amazona oraz jego twórcy – Jeffa Bezosa. Dlaczego Kindle miał się nazywać Fiona? W jaki sposób Amazon naciska na wydawców, jak wynaleziono technologię e-ink, czy Bezos to geniusz i zarazem bezwzględny tyran i do czego Amazonowi potrzebna jest firma sprzedająca buty? Pozycja dla fanów nowych technologii, książek, osób zainteresowanych biznesem i ekonomią, a także dla miłośników ślicznych kundelków, których w Polsce sukcesywnie przybywa. Tytuł obowiązkowy dla wydawców i pisarzy. Bezos nadchodzi, lepiej wiedzieć jak go oswoić! http://www.legimi.com/

Polecam książki z księgarni Legimi: Bożena Fabiani "Gawędy o sztuce" wiek XV-XVI

Zostaliśmy z żoną totalnymi fanami Legimi - księgarni z ebookami, w której można wykupić abonament i dostęp do ponad 5000 książek (w wersji bez limitu za 33zł miesięcznie!) Testujemy od 4 miesięcy.http://www.legimi.com/pl/cennik/ System nie jest jeszcze doskonały, ale uczucie, kiedy każdego dnia wchodzicie do księgarni i wrzucacie sobie na półkę absolutnie dowolny z dostępnych tytułów - rewelacja! Kłopot w tym, że trzeba się zwykle naszukać, aby znaleźć coś totalnie ekstra. Dlatego, postaram się tutaj podrzucać info o tytułach ostatnio przez nas przeczytanych i sprawdzonych. LEGIMI: Bożena Fabiani "Gawędy o sztuce" wiek XV-XVI (Świat Książki) - wyborne felietony na temat słynnych artystów i obrazów, napisane wyjątkowym językiem, bo przez dziennikarkę radiową. Rzecz dla każdego, kto chce dowiedzieć się czegoś ciekawego o sztuce, a nie ma odwagi sięgnąć po literaturę specjalistyczną. Arcyciekawe i inspirujące anegdoty. Ja już wpadłem w całą serię.